O nas

 

Rezaw-Plast działa od 1982 roku. Wszystkie fabryki zlokalizowane są w okolicach Warszawy. Długoletnie doświadczenie produkcyjne, najnowsze technologie, właściwe strategie działania, pełne zaangażowanie i doskonałe kwalifikacje pracowników zbudowały wysoką reputację marki Rezaw-Plast. Cieszymy się ogromnym zaufaniem i popularnością w całej Europie, a także na innych rynkach światowych, nasze produkty wysyłamy do ponad pięćdziesięciu krajów.

 

Rosnąca sprzedaż wraz z pozytywnymi wynikami finansowymi pozwala nam na systematyczny rozwój i innowacyjność, regularnie powiększamy i wzmacniamy park maszynowy. Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia czwartego oddziału firmy i zarazem kolejnego zakładu produkcyjnego. Poza bieżącą produkcją, dużą uwagę poświęcamy działaniom badawczo-rozwojowym. Nasz zespół ustawicznie pracuje nad kolejnymi formami do procesów wytwórczych. W każdym miesiącu wprowadzamy do asortymentu co najmniej kilkanaście nowych modeli z naszych produktów. Aktualna oferta zawiera kilka tysięcy artykułów dedykowanych do konkretnych samochodów.

 

Dział kontroli firmy, dysponując własnym laboratorium, nadzoruje proces produkcji i monitoruje parametry techniczne stosowanych tworzyw oraz wytwarzanych wyrobów gwarantując ich zgodność z wymaganymi normami. Nie pozostajemy obojętni na uwagi klientów, wszelkie spostrzeżenia dotyczące naszych produktów są dla nas bardzo cenne. Satysfakcję oraz motywację do dalszego rozwoju zapewniają nam dotychczasowe sukcesy i zadowolenie licznych klientów.

 

Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy rzetelność, odpowiedzialność i niezawodność, można nam zaufać tak jak uczyniło to już wielu naszych kontrahentów.

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium